BX Minerals

Pandora – tai išskirtinių juvelyrinių dirbinių bei laikrodžių visata. Juos galima keisti ir komponuoti tarpusavyje, kuriant nepakartojamus derinius. Su Pandora galite susikurti individualius ir išskirtinius papuošalus, kurie atspindi Jūsų asmenybę bei individualų stilių. Pandora Beads (prekinis ženklas žinomas kaip PANDORA) – tai jūvelyrikos kompanija įsikūrusi Danijoje, užsiimanti individualizuotų papuošalų prekyba ir gamyba: apyrankės, žiedai auskarai, kaklo papuošalai. 1982 metais sutuoktinių pora Per ir Winnie Enevoldsenai … Skaityti toliau: BX Minerals

Kaip papildomai užsidirbti. Daugiau nei 50 būdų!

Pandora – tai išskirtinių juvelyrinių dirbinių bei laikrodžių visata. Juos galima keisti ir komponuoti tarpusavyje, kuriant nepakartojamus derinius. Su Pandora galite susikurti individualius ir išskirtinius papuošalus, kurie atspindi Jūsų asmenybę bei individualų stilių. Pandora Beads (prekinis ženklas žinomas kaip PANDORA) – tai jūvelyrikos kompanija įsikūrusi Danijoje, užsiimanti individualizuotų papuošalų prekyba ir gamyba: apyrankės, žiedai auskarai, kaklo papuošalai. 1982 metais sutuoktinių pora Per ir Winnie Enevoldsenai … Skaityti toliau: Kaip papildomai užsidirbti. Daugiau nei 50 būdų!

Unikalūs PANDORA papuošalai.

Pandora – tai išskirtinių juvelyrinių dirbinių bei laikrodžių visata. Juos galima keisti ir komponuoti tarpusavyje, kuriant nepakartojamus derinius. Su Pandora galite susikurti individualius ir išskirtinius papuošalus, kurie atspindi Jūsų asmenybę bei individualų stilių. Pandora Beads (prekinis ženklas žinomas kaip PANDORA) – tai jūvelyrikos kompanija įsikūrusi Danijoje, užsiimanti individualizuotų papuošalų prekyba ir gamyba: apyrankės, žiedai auskarai, kaklo papuošalai. 1982 metais sutuoktinių pora Per ir Winnie Enevoldsenai … Skaityti toliau: Unikalūs PANDORA papuošalai.