Kaip papildomai užsidirbti. Daugiau nei 50 būdų!

Kaip užsidirbti papildomai, kaip gauti papildomų pajamų, apskritai kaip užsidirbti pajamų? Šiame straipsnyje pateiksime daugybę būdų kaip tai padaryti. Pamirškite tokius siūlomus internetinius uždarbius kaip „paspausk ir gauk pinigų“ arba „naršyk internete ir užsidirbk“. Čia pateiksiu daugiau nei 50 realių pinigų uždirbimo būdų, kurie praktiškai nereikalauja jokių investicijų tik laiko ir noro! Perskaitykite visus galimus variantus, bent kelis sau tinkamus tai tikrai rasite!

1. Turite nenaudojamą telefoną, kompiuterį, fotoaparatą, buitinės technikos (šaldytuvai, skalbimo mašinos) tai yra realūs pinigai – atsikratykite šito šlamšto ir gaukite pinigų. Kur? Telefonai – mobilokas.lt elektronika ir kita buitinė techniką galite priduoti emp.lt Nepraleiskite progos, neatiduokite kitiems savo pinigų! Jei turite nebenaudojamą šaldytuvą – neskambinkite skelbime rastu numeriu – kur siūloma buitinę techniką išvežti nemokamai – nuvežkite patys! Už vidutinį šaldytuvą galima gauti apie 20 eurų!

2. Jei jūsų elektronikos prietaisai (telefonai, kompiuteriai, nešiojamos racijos, akumuliatorių pakrovėjai) dar yra veikiantys ir gali sudominti kitus žmones, galite juos tiesiog parduoti. Talpinkite nemokamus skelbimus savo vietiniuose asmeninių skelbimų laikraščiuose, interneto skelbimų lentose (kurių Lietuvoje turbūt daugiau nei 50!) Atminkite, kuo daugiau skelbimų – tuo didesnė tikimybė, kad parduosite, pardavimo greitį lemia ir konkurencinga kaina – kaina mažesnė nei pas konkurentus.

3. Apžiūrėkite savo garažus, sandeliukus ir rūsius – ten galite taip pat rasti šio to vertingo – spalvotieji metalai (aliuminis, varis, švinas, bronza, akumuliatoriai, aliumininiai bei variniai laidai, vaikiški dviračiai, vežimukai, rogės, slidės, žaislai) vienus daiktus galite tiesiog parduoti, kitus realizuoti metalo supirktuvėse, arba jau minėtame tinklapyje. Pasitikrinkite, kokia šiuo metu kaina už vario kilogramą – virš 4 eurų!!!

4. Parduokite savo istoriją. Parašykite, gerą straipsnį, sukurkite kryžiažodį! Už tokius darbus įvairūs žurnalai ir laikraščiai, o taip pat ir internetiniai portalai papildys jūsų piniginę! Taip pat galite užsiimti straipsnių redagavimu internete arba moderatoriaus darbu – ieškokite pasiūlymų tinkliaraščiuose, forumuose.

5. Turite papildomą garažą, ar jo dalį, rūsį ar šiaip patalpas kurios galėtų tikti daiktams laikyti – išnuomokite jas! Kam? Žmonėms kurie kraustosi ir laikinai neturi, kur pasidėti savo daiktų, individualia veikla besiverčiantiems asmenims susidėti savo prekes ar žaliavas – išnuomokite pigiau už tai oficialiai darančias įmones ir neatsiginsite klientų! Kaip tai padaryti? Asmeninių skelbimų laikraščiai ir interneto skelbimų lentos. Jums gali padėti ir platus jūsų pažįstamų žmonių ratas.

6. Didžiuosiuose miestuose dažnai trūksta parkavimosi vietų prie namų ar biurų. Jei turite tokią asmeninę vietą – išnuomokite ją! Nepatingėkite pasistatyti savo automobilio atokiau, o iš asmeninės parkavimo vietos gaukite papildomų pinigų. Juk pasivaikščioti sveika, o pinigų gauti malonu.

7. Išnuomokite savo automobilį. Ši idėja žinoma tik labai drąsiems, bet ji yra įgyvendinama. Kam išnuomoti, pažįstamiems, pažįstamų pažįstamiems. Nejaugi jiems tai reikalinga? Taip! Juk kiekvienas žinoma arba pažįstame asmenų, kurie gyvena užsienyje ir retsykiais grįžta į tėvynę pailsėti ir reikalų susitvarkyti, jiems dažniausiai reikia automobilio – pasinaudokite proga! Žinoma, nepamirškite automobilio apsidrausti ir būtų gerai pasirašyti nuomos sutartį.

8. Išnuomokite savo gyvenamąją vietą… filmavimo darbams. Reklamai, filmui, suaugusiųjų filmui… viskas priklauso nuo jūsų supratimo, moralės ir noro uždirbti pinigų.

9. Vaizdingos ir meniškos fotonuotraukos, arba avarijų ar kitų nelaimių nuotraukos ar filmuota medžiaga taip pat yra paklausi prekė tarp žiniasklaidos atstovų ir įvairių naujienų portalų. Tad puiku su savimi visuomet turėti išmanųjį telefoną su foto/video kamera. Tikiuosi tokio dar nepardavėte pagal skelbimą?

10. Mėgstate fotografuoti, turite profesionalų fotoaparatą. Galbūt filmuoti? Tuomet jūsų laukia labai įtemptas vestuvių (vasaros) sezonas. Šiuo sezonu labai dažnai trūksta tokias paslaugas teikiančių asmenų. Jei gerai užsirekomenduosite – turėsite darbo kiekvienais metais. Už vestuvių fotografavimą galima uždirbti nuo kelių šimtų iki tūstančių eurų viskas priklauso nuo jūsų meniškumo lygio. O kur dar kitos šventės – krikštynos, jubiliejai…

11. Grįžtant prie emigrantų temos, dažnai jiems nėra kaip nuvykti arba parvykti iš oro uosto. Turite automobilį, mažos kuro sąnaudos – tuomet jūs galite tokiems žmonėms padėti ir žinoma užsidirbti. Kaip tokių žmonių rasti – pažįstami, draugai, FACEBOOKAS, na ir žinoma skelbimų lentos, kur paieškojus jau rasite tokias paslaugas teikiančių žmonių skelbimus. Tikiuosi ateityje nebereikės kartoti klientų paieškos būdų, juk jūs esate pakankamai protingi ir pradedate įsisavinti čia pateikiamą informaciją.

12. Turite tinklapį, blogą, jis gan lankomas? Tuomet puiku! Galite talpinti reklamą, už kurios paspaudimą jums byrės pinigėliai. Google adwords – nežinote kas tai, na jei sugebėjote susikurti tinklapį, tai sugebėsite išsiaiškinti ir kas tai yra. Jei ne, tuomet šis būdas jums netinka.

13. Elektroninė prekyba – puikus būdas pradėti net tik gauti papildomų pinigų, bet ir savo asmeninį verslą. Kaip įgyvendinti? Jei šiek tiek išmanote programavimą, o jei ne, tuomet anglų kalbą, tuomet sunku jums nebus – yra aibė nemokamų elektroninei parduotuvei pritaikytų platformų, kurių pagalba galite susikurti savo asmeninę el. parduotuvę. Jei neturite jokių žinių tuomet teks pakloti šiek tiek pinigėlių. Yra daug įmonių ir privačių asmenų, kurie siūlo už vienkartinį mokestį arba už nedidelę mėnesinę nuomos įmoką siūlančių sukurti elektroninę parduotuvę pagal jūsų pageidavimus. Vienkartinė įmoka 100-250 eurų, mėnesinė įmoka 10 ir/ar daugiau eurų. Svarbu sugalvokite kuo galėtumėte prekiauti.

14. Dalyvaukite konkursuose. Ten kur galima ką nors laimėti, spręskite kryžiažodžius, ieškokite konkursų facebooke, įvairūs fotonuotraukų konkursai, įvairiose tinklapiuose, pavyzdžiui, dovanulietus.lt laimėtus prizus galite parduoti, jei nenorite jų pasilikti sau. Kuo daugiau konkursų dalyvausite, tuo didesnė tikimybė, kad laimėsite.

15. Laisvai samdomi darbai. Jei turite sugebėjimų ar tam tikrų įrankių tuomet galite atlikti tam tikrus laisvai samdomus darbus, kuriuos aptarsiu sekančiai. Kaip susirasti kam tuos darbus atlikti? Jau turėtumėte žinoti (11 punktas). Svarbiausia savyje surasti tuos sugebėjimus ar turėti tam tikras sąlygas, įrankius, kurių pagalba galėtumėte gauti papildomų pajamų. Taigi…

16. Rašykite referatus, kursinius ir diplominius darbus tinginiams, bet turintiems pinigų studentams.

17. Rankdarbiai – mezgimas pagal užsakymą, siuvinėjimas, papuošalų gamyba. Galima pataisyti drabužius (pvz.: atlenkti kelnes), siūti rūbus pagal užsakymus. Piešti gaminti atvirukus. Dekoruoti puodelius, lėkšteles (dekupažas) Visą informaciją galite susirasti internete, o jei nemokate naudotis internetu – sumokėkite tam kas moka ir gausite viską ko jums reikia.

18. Proginis makiažas.

19. Santechniko arba ūkvedžio paslaugos, pvz., moterims gyvenančioms be vyrų, pagyvenusiems žmonėms.

20. Įvairūs sezoniniai darbai: sodinti bulves, bulviakasis, šienapjūte, pagalba soduose, pagyvenusiems žmonėms, pjauti žolę, kirpti gyvatvorę ir pan. Rinktis uogas, grybus pardavimui ar supirkimui. Auginti šampinjonus. Ravėti daržus, skinti pomidorus, kapoti malkas ir t.t.

21. Turite pakankamai vietos? Mylite vaikus? Auginate savo atžalą namie? Mini vaikų darželis turėtų jums tikti kaip papildomas pinigų šaltinis.

22. Nuvesti, parsivesti (palydėti) vaikus į mokyklą ar darželį. Būtumėte tikras išsigelbėjimas, pavyzdžiui, jūsų kaimynei, vienišai mamai, kuri pradeda dirbti 6 val. ryto ir neturi galimybės savo vaikučio nuvesti į darželį, nes darželis pradeda veikti tik nuo 7.

23. Auklės darbas. Daugelis šeimų abu suaugusieji negali skirti laiko savo jaunųjų atžalų auginimui, o į darželį leisti jų nenori, tad čia atsiveria niša norintiems papildomai užsidirbti. Būkite aukle klientų namuose arba savo, o taip pat glite būti naktine ar vakarine aukle, manyčiau, tai būtų labiau apmokamas darbas, kuomet jauni tėveliai nori praleisti vakarą dviese t.y. be vaikų.

24. Auklės darbas: su gyvūnais arba prižiūrėti augalus. Žmonėms išvykstant atostogauti dažnai namie lieka naminiais gyvūnai, kuriuos reikia prižiūrėti bei augalai, kuriuos reikia palaistyti.

25. Maisto gamyba pažįstamiems arba ne – dirbančioms šeimos, senyviems žmonėms, o taip pat pagalba ruošiant maistą šeimos šventėms.

26. Baldų, krovinių gabenimas – jei turite atitinkamą transporto priemonę.

27. Keleivių gabenimas. Kad nuvežti 4 keleivius užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo ir lengvojo automobilio. Na o jei turite mini veną – galite vežti 6 keleivius, mikroautobusą – 7. Norite vežti daugiau? Reikės papildomos kategorijos ir didesnės transporto priemonės.

28. Skrajučių platinimas. Nėra labai populiarus darbas – bet galima šiek tiek užsidirbti. Pasiūlymų ieškokite internete, spaudoje, arba patys pasiskelbkite kad teikiate tokias paslaugas.

29. Mokymas dirbti kompiuteriu, internetu, kitomis įvairiomis programomis. Kompiuterių aptarnavimas, programų instaliavimas. Galima kurti internetines svetaines. Kompiuterių remontas.

30. Kalbų mokymas, vertėjavimas, tekstų vertimas.

31. Masažuoti, leisti vaistus, injekcijas.

32. Kirpti plaukus, depiliuoti plaukelius iš tam tikrų zonų, pešioti antakius, daryti manikiūrą, priauginti nagus. Blakstienų priauginimas.

33. Taip pat papildomų pinigėlių galima gauti mokant pradinukus rašybos ar matematikos pagrindu. Užsienio kalbų. Atlikinėti namų darbus.

34. Remontuoti, taisyti automobilius, atlikti suvirinimo darbus, pvz.: suvirinti auto duslintuvą. Apskritai taisyti techniką.

35. Auginti gėles, pavyzdžiui kaktusus – kai kurie žmonės ypatingai mėgsta šiuos augalus ir yra pasiryžę mokėti už juos padorius pinigus.

36. Smulkūs statybos darbai: vidaus ir išorės dažymo darbai, kambarių tapetavimas, jei turite įgūdžių o jei ne, tuomet išmokite ir galėsite glaistyti, kloti plyteles, įrengti pakabinamas lubas ir atlikti kitokius remonto darbus.

37. Turite atitinkamą kategoriją A,B,C – galite mokyti vairuoti. Domitės žirgais? Turite tokį? Mokykite jodinėti.

38. Medžio darbai: iš medžio drožti šaukštus, pypkes, gaminti kirviams, grėbliams, kastuvams kotus ir kt.

39. Restauruoti baldus.

40. Organizuoti aktyvų laisvalaikį, šventes, renginius.

41. Savam mieste galima dirbti laisvai samdomu gidu, tiesiog reiktų atitinkamai išsireklamuoti.

42. Teikti konsultacijas, mokymus apie sferą, kurią puikiai išmanote, pavyzdžiui, puikiai darote papuošalus – galite mokyti kitus norinčius imtis šio meno. Priauginate nagus, darote manikiūrą – puiki proga užsidirbti pinigų mokant norinčius būti jūsų konkurentais – nepergyvenkite dėl to – visų klientų mieste viena pati vis tiek neaptarnausite. Tai fiziškai neįmanoma.

43. Ūkininkauti. Jei turite patalpų ar žemės sklypą galite: auginti karvę ir gaminti sūrius, veisti veršelius mėsai. Auginti paršelius, triušius pardavimui. Auginti daržoves (bulves, pomidorus, kopūstus ir kt.) bei vaisius (vyšnias, trešnes, braškes, slyvas) pardavimui.

44. Vedžioti šunis pasivaikščioti. Kirpti kačiukam, šuniukam nagus (reikia specialių žirklių). Prausti šunis.

45. Veisti veislinius šunis, katinus.

46. Mėgstate bendrauti, turite daug draugų – pasidomėkite tiesioginio pardavimo principu dirbančiomis įmonėmis. Jų yra pačių įvairiausių: kosmetikos, maisto papildų, įvairių indų ir net draudimo. Paprastai kuo prekė brangesnė, tuo didesni komisiniai lieka pardavėjui. Pavyzdžiui, galite susisiekti su mineralinės kosmetikos pardavėjais BX Minerals http://www.bxm.lt kurie, manau  mielai su jumis pasidalins savo pelnu.

47. Parduoti nebenešiojamus rūbus, tai puikus būdas užsidirbti, kuriuo naudojasi nemaža moterų ir merginų dalis, pardavinėdamos savo rūbus svetainėje vinted.lt

48. Tvarkyti namus, valyti langus (ypač tinka pavasarį), valyti automobilių salonus, tvarkyti ofisus. Išnešti šiukšles, nupirkti ir parnešti maisto produktus (tinka aptarnauti pensininkus, ligotus žmones gyvenančius, pvz., 5 aukšte be lifto).

49. Turite neblogų verslo sumanymų, bet neturite pakankamo kapitalo ar laiko jų įgyvendinti – parduokite jas! Parduokite savo verslo idėjas. Kaip? Google visagalis.

50. Pinigai už atliekas! Rūšiuokite atliekas ir gaukite už tai papildomas pajamas. Kur jas realizuoti? Vienas iš galimų variantų ekotaskas.lt Superka tokias antrines žaliavas kaip: skaidrus, spalvotas stiklas bei duženos, PET gėrimų tara (platikiniai bambaliai), aliumininės skardinės („skarbonkės“), makulatūra, tetrapakai.

51. Dalyvaukite studentų mainų programoje. Ne, vykti jums niekur nereikės. Tiesiog išnuomokite savo laisvą kambarį studentų mainų programoje dalyvaujantiems studentams. Paieškokite informacijos internete.

52. Vienas iš geriausių būdų gauti papildomų pajamų – paprašyti padidinti algą savo pagrindinėje darbovietėje. Tačiau, kad gautumėte didesnę algą jūs savo darbdaviui turite pateikti nenuginčijamų „faktų“ kodėl jūs to nusipelnote. Tokių „faktų“ galite įgyti, pavyzdžiui: pakelkite savo kvalifikaciją, pabaikite jūsų specialybę atitinkančius kursus ir pan. Kuomet tapsite labiau kvalifikuotas, turintis daugiau žinių darbuotojas, darbdavys turės jums pakleti algą. Arba ne. Galite prašyti papildomų užduočių pareigų, taip galėsite pretenduoti į papildomą darbo užmokestį.

53. Kalėdiniai darbai. Kalėdų metas yra labai užimtas metas prekybininkams. Prieškalėdiniu laikotarpiu paieškokite papildomo darbo pas prekybininkus. Darbas gali būti pats įvairiausias, nuo skrajučiu dalinimo, prekių krovimo iki Kalėdų senelio ar snieguolės vaidinimo.

54. Tiriamasis darbas. Tai darbas kuomet reikia atlikinėti apklausas. Kaip jį gauti reikia kreiptis į statistikos departamentą arba į įmones, kurios atlieka apklausas. Jie turėtų būti patenkinti, kad į juos kreipėtės.

Jei jums patiko mano straipsnis ir manote, kad jis gali būti naudingas kitiems žmonėms, būkite malonūs ir nusiųskite jiems šia nuorodą: Gal būt jie jums už tai padėkos.

Linkiu sėkmės užsidirbant papildomų pajamų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *