Gražiausi pasaulio paplūdimiai – TOP 10

Kai už lango žiema, visiems norisi nors trumpam, bent svajonėse pasimėgauti saulės šiluma ir pabėgti į nuostabiausią pasaulio paplūdimį… kur tokį rasti? Pateiksime jums nuostabiausių pasaulyje paplūdimių dešimtuką. Gal kam nusišypsos sėkmė, kada nors ten nuvykti… o gal jau esate ten buvę? Jei manote, kad yra gražesnių paplūdimių, parašykite, prašom komentarą…

10. TULUM, RIVIERA MAYA, MEXICO
Paplūdimys randasi šalia senovės Majų civilizacijos griuvėsių Meksikoje – tai vieta kur susitinka viena lankomiausių Meksikos istorinių vietų ir vienas iš nuostabiausių pasaulio paplūdimių. Tulumo griuvėsiai iškilę virš paplūdimio ant olos. Gausybė turistų, lankančių griuvėsius užsuka ir į nuostabų, balto smėlio paplūdimį, kuris nėra privatus.
Koordinatės: 20.213399, -87.428956

Spauskite, kad pamatyti Google street view – nuoroda

9. NAVAGIO BEACH, ZAKYNTHOS, GREECE
Navahio paplūdimys, Zakinto saloje, Graikijoje, gal būt labiau pasiekiamas eiliniam keliautojui iš Lietuvos! Šis paplūdimys yra izoliuotas, bet stulbinančio grožio. Jį galima pasiekti tik laivu/valtimi. Arba pamatyti nuo olos. Šis paplūdimys dar vadinamas „laivų sudužimo paplūdimiu“, nes manoma, kad čia randamos nuolaužos priklauso kontrabandininkų laivui pavadintam Panagiotis. Paplūdimys yra balto smėlio ir skalaujamas skaidraus žydro vandens, pritraukiantis tūkstančius turistų kasmet.
Koordinatės: 37.859479, 20.624528

Spauskite, kad pamatyti Google street view – nuoroda

8. GRACE BAY, TURKS & CAICOS – KARIBAI
Turkso ir Kaikose salynui priklauso per 40 salų ir salelių iš kurių Providenciales yra pagrindinis tursimo centras. Čia, šiaurinėje pakrantėje rasite Grace įlanką, 19 kilometrų ilgio – rojaus smėlio ir skaidraus vandens mišinį. Deja, pastaraisiais metais viešbučiai ir kurortais vis labiau terpiasi į šį nuostabaus laukinio paplūdimio teritoriją.
Koordinatės: 21.798889, -72.17489

Spauskite, kad pamatyti Google street view – nuoroda

7. WHITEHAVEN BEACH, QUEENSLAND, AUSTRALIA
Dieviško baltumo paplūdimys (WHITEHAVEN BEACH) saugomoje Australijos salų Whitsunday Nacionaliniame parke, izoliuotas koraliniu rifu. Tai Australijos žymiausias paplūdimys, kuris driekiasi apie 7 kilometrus, skalaujamas žydro jūros vandens. Paplūdimys gali būti pasiekiamas su sraigstasparniu, hidroplanu arba su viena iš daugelio WHITEHAVEN BEACH jachtų, kurios plukdo turistų ekskursijas.
Koordinatės: -20.282609, 149.038813

Spauskite, kad pamatyti Google street view – nuoroda

6. BAIA DO SANCHO, FERNANDO DE NORONHO, BRAZIL
Baio Do Sancho paplūdimys randasi 21 salos archipelage, su aktyviais ugnikalniais kiek nutolusioje Fernando de Noronha saloje Atlanto vandenyne, nutolusi apie 350 kilometrų nuo Šiaurės rytinės Brazilijos pakrantės. Balto smėlio paplūdimys apsuptas 75 metrų aukščio olomis gali būti pasiektas laivu/valtimi arba pėsčiomis, arba keturračiu. Paplūdimys tobulai tinka nardymui ar deginimuisi.
Koordinatės: -3.854530, -32.443621

Spauskite, kad pamatyti Google street view – nuoroda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *