BX Minerals

Pandora – tai išskirtinių juvelyrinių dirbinių bei laikrodžių visata. Juos galima keisti ir komponuoti tarpusavyje, kuriant nepakartojamus derinius. Su Pandora galite susikurti individualius ir išskirtinius papuošalus, kurie atspindi Jūsų asmenybę bei individualų stilių.

Pandora Beads (prekinis ženklas žinomas kaip PANDORA) – tai jūvelyrikos kompanija įsikūrusi Danijoje, užsiimanti individualizuotų papuošalų prekyba ir gamyba: apyrankės, žiedai auskarai, kaklo papuošalai.

1982 metais sutuoktinių pora Per ir Winnie Enevoldsenai atidarė pirmąją parduotuvę Nørrebrogade rajone, Kopenhagos priemiestyje. Padidėjus jų gaminamų papuošalų paklausai ši pora nusprendė plėstis ir susikoncentruoti ties didmenine prekyba bei eksportu. 1984 metais jie atidarė gamyklą Tailande. 1996 metais buvo sukurtas dabar pasaulyje visiems labai gerai žinomas ir pažįstamas PANDORA logotipas (prekinis ženklas). 2006 metais buvo atidaryta pirmoji parduotuvė Hamburge, Vokietija. Po to buvo atidaryta eilė parduotuvių visame pasaulyje: Australijoje, Danijoje, Šveicarijoje, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pandora įmonėje dirba daugiau nei 2500 darbuotojų, jos veikla apima 50 pasaulio šalių. 2010 metų spalio 5 dieną PANDORA kompanija buvo parduota už 1,8 milijardo JAV dolerių.

Produktai:

Apyrankės ir apyrankių aksesuarai

Pandoros apyrankės plačiajai visuomenei buvo pristatytos 2000 metais. Jų išskirtinė idėja buvo tame, kad prie nešiojamos apyrankės buvo galima užsikabinti bet kokį PANDORA gaminamą pakabuką apyrankėms, ar net keletą, juos lengvu judesiu galima pakeisti ar papildyti. Be abejo šią idėją PANDORA užpatentavo. Pandora yra sukūrusi daugiau nei 800 skirtingų apyrankių pakabukų iš sidabro, aukso, Murano stiklo ir įvairiausių kitokių akmenų. O taip pat daugybę įvairių apyrankių aksesuarų, tokių kaip fiksuotojai, užspaudėjai, kurie apsaugo, kad apyrankių pakabukai nenukristų juos keičiant ar papildant apyrankę.

Laikrodžiai

2010 metais pradėjo gaminti šveicariškus laikrodžius su PANDORA brandu. Dešimt rūšių laikrodžių. Kiekviename laikrodyje logotipo karūnoje rasite juodąjį deimantą, laikrodžių stiklas specialiai apsaugotas nuo braižymosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *